אהבתם את הצלצולים שבקטגורייה? פרגנו לנו!
עמודים:
 1 
-
 2 
-
 3 
-
 4 
-
 5 
-
 6 
-
 7 
-


כל התחום של מוזיקה בכלל, ושל צלצולים להורדה בחינם בפרט, קשור מאד אל התפיסה שלנו של הזמן, כלומר הבנה שיש עבר ויש עתיד, והחיים זזים על איזה ציר לינארי (קווי) מופשט. בגלל, קשה מאד ליצור אומנות, או משהו בכלל, בטח צלצולים להורדה, ללא תודעה של זמן. הזמן הוא מוטיבציה מאד חזקה שהעולם הולך לאיפשהו, גם אם אין לנו מושג לאיפה, וזהו אוצר ענק שגורם לרגשות ומחשבות מסועפות, שבזכותם נוצרו צלצולים להורדה, וגם הטירוף, הרצון "לעשות משהו עם העולם הזה", ולא לקבל אותו כמו שהוא אלא ליצור, לעשות, להרוויח, להוסיף, ללכת לאנשהו.

האדם הדבר הזה הוא שלילי או חיובי? אני ניגש אל הנושא ברגשות מעורבים. מצד אחד, יש לנו את הרווח (הצנוע אמנם) של צלצולים להורדה בחינם, ובכלל היצירה האנושית מאז ומעולם. אבל מצד שני, המחיר הוא כבד- כל הרגשות השליליים, המלחמות, הטירוף, חוסר היכולת שלנו לקבל את המציאות כמו שהיא ואותנו כמו שאנחנו, במקום הכי פנימי שלנו, בו הרגע הוא כמו שהוא, ללא עבר ועתיד. לדעתי האושר האמיתי מתחיל ממודעות (או שמא עדיף לקרוא לזה "הוויה" או משהו דומה) למקום הפנימי הזה, ולא מהורדת צלצולים להורדה. האם אנחנו מודעים אליו מספיק? (ובשאלה זו יש עוקץ, שהרי אם מדברים על "אנחנו" – זו כבר רפלקסיה, תגובה אל משהו ולא עצם ההתבוננות בשורשו הפנימי, כלומר חשיבה אנליטית-לינארית-זמנית. צלצולים להורדה הם כמובן חלק מסוג כזה של מחשבה ויצירה. בלי תודעת זמן, אין צלצולים להורדה).

צלצולים להורדה, צלצולים לפלאפון, צלצולים להורדה בחינם, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, מיזטון בפייסבוק, עדן בן זקן - שורף לי בעיניים, שירים מיוטיוב, סטטוסים לפייסבוק